Misyonumuz

Misyonumuz

Kuruluşumuz Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından bakıma muhtaç engelli insanlarımızın tüm ihtiyaçlarını huzurlu ve güvenli bir ortam içerisinde çalışanlarımızın eşliğinde tüm yasal mevzuatlara ve yönetmeliklere bağlı kalarak zihinsel, ruhsal ve bedensel engelli bakım hizmetlerini gerçekleştiren sosyal bir kuruluştur.

Engelleri Kaldırdık

Çalışanlarımızın eşliğinde tüm yasal mevzuatlara ve yönetmeliklere bağlı kalarak zihinsel, ruhsal ve bedensel engelli bakım hizmetlerini gerçekleştiren sosyal bir kuruluştur.

Hastalarımızın Hepsi Değerli

Hastalarımızın heğsi bizim için bir elmas değerinde, onlara bu değeri histtirerek normal yaşamdan ayrılmanın verdiği olumsuzluk hissini gideriyoruz.

Düzenli Yaşam

Zamana dayalı programlarımızla kahvaltı, yemekler ve etkinlikler ile günlerini doyasıya doldurabilecekleri bir alan sağlayarak mutlu olmalarını sağlıyoruz.

Uyngun Hizmet Uygun Fiyat

Tüm bu etkinliklerimizi ve hastalarımızla olan etkileşimlerimizi sağlarken bunları size mümkün olan en az şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Son gelişmeler için listemize kaydolun

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com