tum


HAKKIMIZDA

8 Mart 2012 tarihinde ruhsal, zihinsel ve bedensel engelli bireylerimizin günlük yaşamlarını sağlıklı bir şekilde yürütmelerini sağlamak amacıyla kurulan merkezimiz Dalama Mahallesi Atatürk Caddesi No:55 Efeler – AYDIN adresinde hizmetini sürdürmektedir.

Kurumumuzun alanı 6000 metrekareyi kapsamaktadır. Geniş bahçesi ile kurumumuz ziyaretçilerimizden büyük ilgi görmektedir. Kurumumuz 3 katlı olup toplam 8 engelli odası ve 1 idari odadan oluşmaktadır.

36 engelli kapasitemizle, 26 erkek engelli 10 kadın engelli bireyimiz bulunmakta olup 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kurumumuz kadrosu; 1 kurucu müdür, 1 sorumlu müdür, 3 kalite yönetim sorumlusu, 4 sağlık personeli, 11 bakım personeli, 1 temizlik personeli, 1 aşçı olmak üzere toplam 20 kişiden oluşmaktadır. Kurumumuz personeli vardiya sistemi ile çalışmaktadır.


Misyonumuz

Kuruluşumuz Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından bakıma muhtaç engelli insanlarımızın tüm ihtiyaçlarını huzurlu ve güvenli bir ortam içerisinde çalışanlarımızın eşliğinde tüm yasal mevzuatlara ve yönetmeliklere bağlı kalarak zihinsel, ruhsal ve bedensel engelli bakım hizmetlerini gerçekleştiren sosyal bir kuruluştur.


Vizyonumuz

Uluslararası standartlara ulaşarak ülkemizde örnek ve tercih edilen bir bakım merkezi olabilmek;Engelli bireylerimizin verimliliğini kaybederek sosyal ortamdan kaybolmalarının önüne geçmek, En yakın teknolojileri takip ederek modern alt yapıyı sürekli geliştiren bir kuruluş olup gelecek 10 yıl içerisinde ülkemizde ses getiren bir kuruluş olabilmektir.


Foto Galeri


İletişim

Send Us a Message
sending…


Contact Info


  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com